Kontakt os

Joergen.Nielsen@pon-cat.com

Hvad kan vi? Spørg om hvad vi ikke kan, det er det letteste.

i






   Snerydning og  saltning for både     

   private og for offentlige

   myndigheder


 


  Snerydning og saltning for både   

  private og for offentlige myndigheder

 


  Vi er leveringdygtig i forskellige   

  typer vaskede stenmaterialer som

   for eksempel pyntesten til haver og kirkegårde.

Jordsorterer ankommet

december 2015.

Vi kommer gerne og sorterer på din plads



Vogmandsfirmaet Gert Svith A/S               Henrik Svith

Rugvænget 38                                                henrik@gertsvith.dk

8500 Grenaa

Tlf.: 8632 0200

gertsvith@gertsvith.dk


Grenaa Lastvognsservice aps                       

Rugvænget 40                                                

8500 Grenaa

Tlf.: 8632 0200

gertsvith@gertsvith.dk


Gert Svith Nedbrydning aps

Rugvænget 37

8500 Grenaa

Tlf.: 8632 0200

gertsvith@gertsvith.dk



Bogholderi:

Majbrit Mortensen

Direkte tlf.: 8758 1086

majbrit@gertsvith.dk




Kontor:



Dorthe Svith

Direkte tlf.: 8758 1082

dorthe@gertsvith.dk









Joan Rasmussen

Direkte tlf.: 8758 1087

joan@gertsvith.dk










Lise Hougaard

Direkte tlf.: 8758 1081

lise@gertsvith.dk













Rugvænget 38, DK 8500 Grenaa - tlf.: +45 8632 0200 - fax: +458632 4050 - gertsvith@gertsvith.dk - www.gertsvith.dk - CVR 29820511